Loading color scheme

O firmie

CHEMIFOR Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą środków chemicznych i urządzeń do oczyszczania wody i usuwania lakieru, mających zastosowanie głownie w przemyśle lakierniczym ale też w każdym innym, w którym zachodzi potrzeba oczyszczania wody.

Skupiamy się na procesach: odwróconej osmozy, demineralizacji, koagulacji i flotacji oraz prasowania szlamu. Posiadamy w ofercie innowacyjne, wydajne i przyjazne dla środowiska produkty chemiczne oraz najnowocześniejsze maszyny i technologie szybkiego, wydajnego i oszczędnego usuwania farb z haków, ram i wyrobów metalowych o różnych wielkościach (w z tym profili aluminiowych o długości nawet 6 metrów).

Działalność firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w branży osób w nią zaangażowanych. Pozytywnie na jej rozwój i rzetelność wpływa również współpraca z firmami będącymi liderami w sektorze na terenie Europy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania oraz obsługę serwisową i pomoc techniczną. Nasze narzędzia pozwalają na usprawnienie procesów technologicznych, na znaczącą oszczędność kosztów oraz zautomatyzowanie pewnych etapów, co pozwala na utrzymanie produkcji na optymalnie wysokim poziomie. Oferujemy rzetelne podejście do klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.